דרושים תועמלנות רפואית: הצעות עבודה עבור תועמלן רפואי - דנאל
משרות » תועמלן
 Search
ארעה שגיאה קריטית.
Cannot open database "DanelExtranet" requested by the login. The login failed. Login failed for user 'danel256'.

תועמלן

לא מצאת הצעות עבודה שמתאימות לך? הרשמ/י לסוכן החכם של דנאל ואנחנו נדאג ליידע אותך ברגע שתעלה מודעת דרושים, בתחום של תועמלנות רפואית, שמתאימה לקירטריונים שקבעת!

 

לוח דרושים ביוטק- הצעות עבודה בתחומי הבריאות, הפארמה והביוטכנולוגיה

 

דרושים תועמלנות רפואית: מכירות ושיווק בתחום הפארמה

מה כוללת עבודתו של תועמלן רפואי?

משרות בתחום התועמלנות הינן מגוונות, מעניינות ורווחיות ואינן מוגבלות דווקא למכירת המוצרים של חברות התרופות והציוד הרפואי לחנויות פארם, בתי חולים וכדומה. תפקיד של תועמלן רפואי יכול לכלול מרכיב נוסף של פיתוח חומרים שיווקיים דרך השקות מוצר, הפקות כנסים ותערוכות רפואיות וכדומה.

תועמלן רפואי עשוי להיות מעורב בפרסום, בעדכון אתר האינטרנט של החברה, יצירת ניוזלטרים, טיפול בדואר, עריכה וניתוח של מחקרי שוק, ביצוע מודיעין והערכת אורח חיי המוצר ו/או הפופולאריות שלו. כמו כן, עבודה בתחום של תועמלנות רפואית כוללת דווח לחברה על תגובות שליליות מצד הרופאים והרוקחים לגבי מוצרים מסויימים וחיפוש דרכים יצירתיות וחדשניות של מכירה דרך פיתוח חומרי פרסום.

דרישות מקובלות למשרות בתחום התועמלנות

מחפש עבודה המבקש להגיש מועמדות למשרה בתחום התועמלנות צריך להיות בטוח בעצמו, שקדן, סבלני מאוד, בעל מוטיבציה עצמית גבוהה ויכולת עבודה בצוות, כמו גם בעל מיומנויות תקשורת גבוהות וידע טכני רב.
מבחינת רקע אקדמי, תועמלנים רפואיים נדרשים בדרך כלל לפחות תואר ראשון בתחום רלוונטי כגון רוקחות, ביולוגיה, ביוכימיה, הנדסה ביו-רפואית וכדומה. עדיפות לתפקיד תנתן לבעלי ניסיון ו/או רקע בהנדסה ובתעשיית הבריאות.

דנאל ביוטק בפייסבוק